Aderans Yapı PVC Zemin Kaplama Sistemleri

IQ Megalit Zemin Döşeme Özellikleri

IQ Megalit zemin döşeme teknolojisi, uzun süreli ve nitelikli kullanım için üretilmiştir. Temel kullanım amacına bakıldığında: yüksek güç gerektiren tüm dekoratif alanlar IQ Megalit zemin kaplama teknolojisi için uygunluk göstermektedir. Çok fazla insanın kullanımına sunulacak alanlarda bu kaplama hiçbir görsel sorun teşkil etmemektedir. Öyle ki bu kaplamanın birçok tutucu desen seçeneği bulunmaktadır. Diğer zemin kaplama uygulamalarından farklı olarak IQ Megalit desenlerinde derinlik bulundurmaktadır. Bu sayede mekânın daha ferah olması amacına ulaşılmaktadır.

Kaliteli, sağlam ve bakım periyotları oldukça aralıklı olan bir zemin kaplama istiyorsanız teknik olarak IQ Megalit sizin ihtiyaçalrınızı karşılayacaktır.

IQ Megalit Zemin Kaplama

Zemin kaplama denildiğinde akıllara kazınan teknoloji IQ bu seferde karşımıza Megalit ile çıkıyor. Bu zemin kaplaması en önde görselliği tutmaktadır. Kaymayan ve kolayca yıpranmayan kaliteli dokusu sayesinde zemin kaplama yönünde ki birçok ihtiyacınızı görecektir. Kolay ve hızlı uygulama periyotlarıyla beklentilerin çok daha ötesini sunmaktadır.

Temel renk seçeneklerine ek olarak bazı özel tekniklerle ufak değişimler yapılabilmektedir. Ortamın mimari yapısı göz önünde bulundurularak IQ Megalit ile harikalar yaratılabilir. Devamlı olarak cila ve pürüz temizleme işlemleri gerektirmez. Bu sayede daha masrafsız bir kullanım sunmaktadır.

İhtiyaçlar doğrultusunda temsilcimiz yardımıyla size uygun olup olmadığını görebilirsiniz. IQ akıllı ve homojen yapılı bir teknolojidir. Zemin tutuculuğu başta olmak üzere birçok konuda girişimleri bulunmaktadır.

 

501 IQ Megalit
502 IQ Megalit
503 IQ Megalit
504 IQ Megalit
505 IQ Megalit
506 IQ Megalit
507 IQ Megalit
508 IQ Megalit
509 IQ Megalit
510 IQ Megalit
511 IQ Megalit
512 IQ Megalit
513 IQ Megalit
514 IQ Megalit
515 IQ Megalit

516 IQ Megalit
517 IQ Megalit
518 IQ Megalit
519 IQ Megalit
520 IQ Megalit
521 IQ Megalit
522 IQ Megalit
523 IQ Megalit
524 IQ Megalit

 

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?