Menü Kapat

IQ Gemstone

IQ Gemstone Zemin Döşeme Özellikleri

IQ Gemstone akıllı bir zemin kaplamasıdır. Kolay bir kullanıma sahip olan bu ürün zemin kaplama ürünleri arasında sahip olduğu “akıllı” özellikleriyle tanınmaktadır. Cila ve diğer bakım unsurlarının hiçbirini gerektirmeyen kaplama, tamamen kalıcı ve güvenli kullanıma aittir. Gemstone zemin kaplama akıllı bir yapıya sahiptir.

Homojen olarak üretilen kaplamanın temelde 9 renk seçeneği bulunmaktadır. Ancak bu renk çeşitleri kalıcı boyama teknikleri ile genişletilebilir. Tüm karo şeklindeki döşeme plakaları şevli olarak sunulmaktadır. Çok kolay bir şekilde temizlenmesi mümkündür. Dengeli karışım oranı sayesinde zemin kaplama temizliğinde hiçbir problem yaşatmamaktadır.

IQ Gemstone Zemin Döşeme

IQ Gemstone birçok farklı kullanıma hizmet edebilecek potansiyele sahiptir. Aşınma yapmayan bu uygulama sayesinde uzun soluklu zemin kaplama kullanmanın deneyimini yaşayabilirsiniz. Deseni oldukça doğal bir tınıya sahiptir. Bu desenin bu denli stabil olması sayesinde hemen her alanda bu zemin kaplama teknolojisi kullanılabilir. Yoğun kullanım arz eden alanlarda kullanılması herhangi bir sorun çıkarmayacaktır.

Vinil özellikli bir zemin döşemesi olan bu kaplama, oldukça güçlü maddelerin karışımından elde edilmektedir. Bu sayede hemen her zemin kaplamasında baş gösteren aşınmaya bağlı görsel sorunlar IIQ Gemstone bünyesinde görülmemektedir. Özellikle ticari yani yoğun kullanıma açık alanlarda kullanın zemin kaplama ürünü, temelde esnektir ve darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Son olarak kayma direnci noktasında büyük başarıları bulunmaktadır.

561 IQ Gemstone
562 IQ Gemstone

563 IQ Gemstone
564 IQ Gemstone
565 IQ Gemstone
566 IQ Gemstone
567 IQ Gemstone
568 IQ Gemstone
569 IQ Gemstone