Aderans Yapı PVC Zemin Kaplama Sistemleri

SPOR ZEMİN KAPLAMA

PVC zemin kaplamalar son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. bunun pek çok sebebi vardır. Çünkü PVC zemin kaplamalar pek çok yönden avantajlıdır. En önemli özelliklerinden bir tanesi anti bakteriyel olmasıdır. Yani yüzeylerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da hijyenik olmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyen ve temizlik gerektiren yerlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmalarıdır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikle çalışan bazı hassas cihazlar statik elektrikten etkilenebilmekte ve hatta bozulabilmektedir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların yoğun olarak bulunduğu yerlerde PVC zemin kaplamalar kullanılmaktadır. PVC zemin kaplama Spor zemin kaplama olarak da kullanılmaktadır.

PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez. Katmanlar halinde bulunur. Homojen zemin kaplamalar her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple insanların çokça bulunduğu yerlerde tercih edilir. Bir diğer özelliği ise kaydırma olmasıdır. Bu özelliğinden dolayı Spor zemin kaplama olarak da kullanılmaktadır. PVC zemin kaplamaların renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Bu sebeple uygulatacağınız yere uygun renk ve desenleri kolayca seçebilirsiniz.

Spor zemin kaplama olarak kullanılmasının bir diğer sebebi ise temizliğinin kolay olmasıdır. Ayrıca oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Bu sebeple uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların fitness merkezlerinde yaşadığı olumlu deneyim, spor sınıflarının çeşitlilik ve kalitesinden oda tasarımlarına, antrenörlerin ve egzersiz yapan diğer kişilerin gayretine kadar her şeyi kapsamaktadır. Günsa yapı , hangi fiziksel aktiviteyle ilgileniyor olurlarsa olsunlar, kişilerin güvenliğini, konforunu ve memnuniyetini arttırmak için spor zeminleri tasarlamaktadır. Kapalı spor salonu aktiviteleri (Ticari alan zeminleri (mağaza, ofis, kreş, okul, oyun alanları, fittness clupbasketbol, voleybol, hentbol vs… ) için üretilmiş profesyonel spor zemin kaplama malzemesidir. 4mm ve 8 mm kalınlığında olması; akustik amaçlı kullanım avantajı mevcuttur.Düz ve net renklere sahiptir.Tamamen hijyenik sağlıklı bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz

İHTIYAÇLARINIZI NASIL DESTEKLIYORUZ?

Günümüzde insanlar bireysel veya grup halinde spor yapmak, sosyalleşmek veya keyifli vakit geçirmek için sosyal etkinlik tesislerine her geçen gün daha fazla rağbet gösteriyorlar. Tesis yöneticileri için bu, çok amaçlı spor salonlarının fuar, toplantı veya konser gibi büyük etkinliklere ev sahipliği yapabilmesi için zeminin kolayca dönüştürebilmesi anlamına geliyor. Günsa yapı , farklı sporların güvenle ve zevkle yapılmasını sağlamak ve serbest zaman faaliyetlerinin etkin bir şekilde sürdürülebilmesini kolaylaştırmak için birçok faaliyete uygun zemin çözümü sunmaktadır.

 

www.aderansyapizemin.com

Spor PVC Zemin

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?