Menü Kapat

Stella Wood

Stella Wood Zemin Kaplama Malzemesi

Stella Wood zemin kaplama malzemesi rulo olarak uygulanan, kataloğunda farklı ahşap desenlerini barındıran, toplu yaşam alanlarında; düşük bakım maliyeti kolay uygulama ve uzun ömürle tasarrufu hedefleyen bir zemin kaplama malzemesidir.

Stella Wood farklı desen ve renk seçeneklerinin hepsinde ahşapı doğallığını vurgular ve uygulandığı ortamda doğal tasarımıyla daha huzurlu bir ambiyans yaratır. Stella Wood serisi kaplama ve doğanın uyumunu gösterir. Üretiminde de çevre dostu olan ürün size doğallığı yaşatır.

Stella Wood Uygulaması ve Bakımı

Stella Wood zemin kaplama malzemesi uygun başlangıç maliyetine sahip bir üründür. Kulanıcının ya da mimarın seçimi ile rulo şeklinde uygulanır. Toplu yaşama alanları olan; eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, endüstriyel sahalarda etkin olarak kullanılabilir ve uzun ömürlü yapısıyla kullanıcısına güven ve mutluluk verir.

Stella Wood zemin kaplama malzemesi anti-statik yapıdadır ve akustik uygulanma özelliğine sahiptir. Aşınmalara ve kimyasal faktörlere karşı mukavemeti yüksek olan kaplama malzemesi darbe emme özelliği ve esnekliği sayesinde ses yalıtımına da katkı da bulunur. Mobilya ayakları, sandalye tekerleri ve diğer unsurlara karşı yıpranmaz, leke tutmaz. Uygulama sonrasında ömür boyu cila uygulaması gerektirmez.

Stella Wood Uzun Ömürlüdür

Stella Wood zemin kaplama malzemesinin bakımları talimatlata uygun yapıldığı sürece rengi solmaz, yırtılma veya esneme göstermez. Sadece kuru bakım tozları ile basit ve ucuz parlatma ile canlılığını korur. Kullanıcısına tasarruf ve güven verir.

Stella Wood serisi zemin kaplaması ürünleri üretiminden saha da kullanımına ve kullanım ömrü boyunca garanti ve güven sağlar. Kendi sınıfı ürünler arasında 10 ile 15 yıl kullanım verebilen nadir ürünlerdendir.

020 Stella Wood
021 Stella Wood
022 Stella Wood
023 Stella Wood
024 Stella Wood
İstanbul PVC Zemin Kaplama