Menü Kapat

Supreme Rota

Supreme Rota Zemin Kaplama Malzemesi

Supreme Rota zemin kaplama malzemesi yaşam yoğunluğunun yüksek olduğu alanlarda kullanılmaya uygun vinil içerikli homojen bir zemin kaplama malzemesidir. Sağlık ve eğitim kurumlarında, endüstriyel alanlarda kullanılabilir.

Supreme Rota düşük uygulama maliyeti ve bakım giderlerideki uygunluk ile kullanıcısının dotudur. Yüksek mukavemeti, uzun ömrü ile mimarların tercih ettiği üründür.

Supreme Rota Güvenli Zemin Kaplaması

Supreme Rota zemin kaplama malzemesi anti-statik uygulama imkanı sunar. Esnek yapısıyla ses ve darbeleri absorbe ederek ses yalıtımına da katkı da bulunur. Supreme Rota yanmaya dayanıklı, kimyasal aşınmaya mukavemeti yüksek, kayma riski düşük ve ıslak olsa dahi tutuşu yüksek düşme riskini azaltan bir zemin kaplama malzemesidir.

Supreme Rota mobilya ayaklarına, sandalye tekerlerine aşınma açısından dayanıklıdır. Leke tutmaz ve kolay bakımı ile kullanıcısına uzun ömürlü ve tasarruflu kullanım sunar. Supreme Rota zemin kaplama malzemesi kataloğunda 5 ahşap, 10 moda renk ve kendine has serbest, yönsüz, kolay uygulanabilir desenler bulundurmaktadır.

Supreme Rota ile Tasarruflu Bakım

Supreme Rota zemin kaplama malzemesi uygulamasından sonra ömür boyu cila gerektirmez. Sadece kuru bakım tozları ile bakımı yapılabilir. Supreme Rota bakım talimatlarına uyulduğu sürece esneme yırtılma yapmaz çökme göstermez.

Supreme Rota zemin kaplama malzemesi uygun başlangıç maliyeti, rulo ve karo boyutlarında uygulanabilmesi ve kolay bakımı ile uygun maliyetli bir zemin kaplama ürünüdür.

005 Supreme Rota
006 Supreme Rota
007 Supreme Rota
008Supreme Rota
009 Supreme Rota
010 Supreme Rota
011 Supreme Rota
012 Supreme Rota
013 Supreme Rota
014 Supreme Rota
015 Supreme Rota
016 Supreme Rota
017 Supreme Rota
018 Supreme Rota
019 Supreme Rota
020 Supreme Rota