Menü Kapat

Century Excel Cosmos

Century Excel Cosmos

Century Excel Cosmos ile temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir zemin döşemesine sahip olabilirsiniz. Century Excel Cosmos temel bir zeminden bekleyeceğiniz hemen her türlü özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bu ürün sayesinde kaymayan, kolay temizlenen ve dayanıklı zemin döşeme kullanmanın zevkine varabilirsiniz.

Görsellerde de yer aldığı üzere Century Excel Cosmos renk seçenekleri itibariyle düz renklere odaklı olarak sonuç vermektedir. Rula zemin döşeme olarak uygulanabilen bu teknoloji, büyük bir kolaylık sağlayarak bakterilere karşı savaş açmaktadır. En uygun zemin döşemesi olarak adlandırılan bu uygulama, hemen her türlü alan için uygundur.

Century Excel Cosmos Özellikleri 

Kaymayan zemin kaplaması arıyorsanız bu ürün tam size göre. Ayrıca özellikle endüstriyel sanayi ortamlarında güvenli ve sağlam bir zemin için Century Excel Cosmos ürünlerine başvurabilirsiniz. Hemen her türlü beklentinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca su ile temasında soruna yol açmamaktadır.

Hızlı ve yoğun bir kullanım ortamına dayanıklı olan ürün, kolayca temizlenir. Cila gerektirmeyen zemin kaplama modelleri arasında zirveyi oluşturmaktadır. Periyodik bakımları uzun soluklu olduğu için durmadan bakım masrafı vermezseniz. Rula halinde uygulaması yapıldıktan sonra ömür boyu kullanım odaklı olarak sunulmaktadır.

Century Excel Cosmos Kullanımı

Düz ve homojen bir yapıyla bizleri karşılayan kaplama, kolayca esnemeyen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kolayca yıpranmaz. Aşınma yapmaz. Herhangi bir görsel soruna yol açacak şekilde eğilim göstermez.

 

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010

 

İstanbul PVC Zemin Kaplama