Menü Kapat

Duvar Koruma Bandı

Duvar koşulları ne olursa olsun, pvc duvar kaplaması; lekelere ve mekanik hasarlara, suya ve diğer sıvılara karşı yüksek koruma performansı sunar. Su geçirmez ve uzun ömürlüdür.

Pvc duvar kaplama, sadece ıslak alanlar d eğil, sağlık, spor, hijyenik alanlar ve hafif sanayi gibi özel koruma gerektiren diğer ortamlar için de mükemmel çözümdür. Klasik tasarımı, yıllarca modernlik ve işlevsellik hissi uyandırması istenen alanlar için iyi bir seçimdir. Pvc duvar kaplamaları en üstün kaliteli homojen ve heterojen zemin kaplamalarıyla renk uyumlu olması, tüm alan için doğru görünümü yaratma özgürlüğü verir.

Pvc duvar kaplamaları tüm duvar koşullarına uygun olarak geliştirilmiş bir üründür. Örneğin, duvarlar için mevcut düzenlemelerin tümünü karşılar. Su geçirmez ve sonra derece uzun ömürlü, kaliteli vinilden üretilmiştir. Homojen yapısı, ürünü mekanik hasarlara karşı dayanıklı hale getirir ve kolay onarılmasını sağlar. Pvc duvar kaplamalarının döşenmesi kolaydır. Yatay ve dikey olarak da kaplama yapılır. Pvc duvar kaplama malzemeleri ve en iyi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pvc duvar kapalaması; EN 649 standartlarına uygun olarak rulolar halinde, PVC duvar kaplaması olarak üretilmiştir. Alternatif renk seçenekleriyle tasarım kolaylığı sağlar. Yönsüz ve uni desenlidir.

Duvar kaplaması VOC salınım sertifikalarına sahip olup; antistatik ve antibakteriyeldir.

MODUL, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahip FATRA tarafından üretilmektedir.

Kullanım Alanları:
Hastane duvarları
Gıda Üretim Tesisleri
Hijyenik İmalat Duvarları
Poliklinik duvarları
Tedavi ve rehabilitasyon merkezi duvarları
Kamu kuruluşları hizmet binası duvarları
Okul binası duvarları
Çocuk yuvaları ve kreş duvarları
Dershane duvarları
Mağaza duvarları
Ofis duvarları
Otel duvarları
Heterojen Vinil Duvar Kaplama Malzemesi

İstanbul PVC Zemin Kaplama