Menü Kapat

Linolyum Kaplama

Zemin kaplamasında kullanılacak olan malzemeler kullanılacak alana ve büyüklüğüne göre farklı malzemeleri içerebilmektedir. Bu nedenle de her kaplama malzemesinin kendine ait özellikleri ve faydaları olduğu söylenebilir. Bu anlamda hem sağlık açısından daha olumlu etkileri bulunması hem de kolay kullanılabilmesi nedeni ile linolyum kaplama zeminlerde tercih edilen bir kaplama modelidir.

Linolyum modelleri öncelikle doğal malzemelerden üretilmektedir. Özellikle bakteri barındırmayan bir yapısı olması nedeni ile kullanışlıdır. Kaplama malzemesinin içinde bulunan ağaç reçinesi, ketentohumu yağı, hintkeneviri gibi maddeler malzemenin hijyenik ve doğal yapısını korumasını sağlamaktadır.

Doğal bir malzeme olmasının yanı sıra çevreyi korumak için de son derece iyi bir malzeme olan linolyum, sağlık kurumlarında, eğitim kurumlarında ya da çocuklar için hazırlanan oyun odaları gibi faaliyet alanlarında tercih edilebilmektedir. Hem insan sağlığına değere veren hem de hijyenik koşulları sağlamanızı kolaylaştıran bu malzeme aynı zamanda da dekoratif olarak da son derece şık bir malzemedir. Renklendirmek için yine doğal renklendiriciler kullanılmaktadır. Kaplama yapılırken solvent kullanılmamaktadır.

Bunun gibi faydaları nedeni ile pek çok yer için uygun bir malzemedir. Hatta evlerde bile kullanılabilmektedir. Firmamız ürünleri içinde görebileceğiniz antialerjik ve hijyenik kaplama modelleri aynı zamanda kolay monte edilebilmeleri ile hem maliyetlerinizi azaltmanıza hem de daha rahat ve konforlu yaşam alanları kurmanıza yardımcı olabilmektedir. Siz de kaplanması istediğiniz her tür zemin için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

100 % Doğal, Anti-bakteriyel Zemin Kaplama Malzemesi insan sağlığına zararı veya yan etkisi olan hiçbir katkı malzemesi içermeyen Linolyum, hijyenik ve antibakteriyel mekanlar sağlar ve diğer zemin kaplamalarına göre sigara yanıklarına karşı oldukça dayanıklıdır. Linolyum ekolojik olarak özel bir zemin kaplama malzemesidir. Linoleum %100 doğal malzemelerden üretilmiştir. Keten tohumu , ağaç reçinesi, hint keneviri, kireç taşı gibi  doğal karışımlardan oluşan esnek zemin kaplama malzemesidir. Linolyum mükemmel özelikteki renk ve desenlerle pratik uygulama kolaylığıyla eşsiz bir doğal zemin kaplama malzemesidir.. Çevre dostu, uzun ömürlü, kolay ve uygun maliyetli bakım, kayma-önleyici, antistatik, asbestsiz, yüksek kullanım dayanıklılığı, antibakteriyel, yanmaz, ısı yalıtımlı, sağlığa uygun, solvent içermeyen, sesi absorbe edici, cila gerektirmeyen özellikleri Linolyum kaplamasının avantajlarıdır.

İstanbul PVC Zemin Kaplama