Menü Kapat

Century Croma

Century Croma Zemin Kaplama Malzemesi

Century Croma zemin kaplama malzemesi endüstriyel sahalarda tercih edilen bir üründür. Anti-statik yapısı, dayanıklılığı, düşük bakım maliyeti, kolay temini ve uygulanması ile öne çıkmaktadır.

Cntury Croma zemin kaplama malzemesi en önemli özellik olarak antibakteriyel yapısı sertifika ile kanıtlanmıştır. Sağlık kurumları başta olarak hijyen gereksinimi yüksek ortamlarda özellikle tercih edilmektedir.

Century Croma yanmaya karşıda dayanıklı yapıdadır ve tabandan ısıtma planlarında kullanılabilir bir üründür.

Century Croma Zemin Kaplaması ve Solmazlık

Century Croma solmazlık(renk değişimi) problemi yaşatmaz; aşınmalara, sandalye tekerleklerine ve mobilya ayaklarına kaşı test edilmiştir. Century Croma zemin kaplama malzemesi aşınmalara ve dış unsurlara olduğu gibi kimyasal direnç olarakta mukavemeti yüksek bir üründür.

Century Croma uygulama sonrası cila ve ayrıntılı bakım gerektirmez; parlaklığını korur ve kuru bakım tozları ile sade ve tasarruflu bir bakım yapılabilir. Century Croma zemin kapalama malzemesi uygulama sonrasında boyutsal değişiklik, yırtılma ve ya çatlama göstermez sadece bakım unsurlarına uyulması bu hususta yeterlidir.

Century Croma Antibateriyel Kaplama

Century Croma zemin kaplama malzemesi sağlık ve eğitim sahasında tercih edilen antibakteriyel; kimyasal salınımı az ve kimyasal direnci yüksek bir üründür.

Century Croma kaymaz bir zemindir; düşmelerde yumuşak bir yapıya sahiptir. Endüstriyel saha da iş kazası riskini azaltır. Sesi absorbe eder ve daha huzurlu ortamlara imkan sağlar.

001 Croma
002 Croma
003 Croma
004 Croma
005 Croma
006 Croma
007 Croma
008 Croma
009 Croma
010 Croma