Menü Kapat

Eclipse Premium

Eclipse Premium Zemin Kaplama Malzemesi

Eclipse Premium diğer premium serisi ürünlerle ve kendi başına da kullanılabilen yine doğrusal olmayan desenler içeren homojen vinil içerikli; çevre dostu bir zemin kaplama malzemesidir.

Eclipse Premium zemin kaplama malzemesi yanmaya dayanıklılığı, ISO14001 kalitesinde üretimi ve çevre dostu yapısı ile kullanışlılığı yanında kalitesini de öne sürüyor.

Eclipse Premium Ürün Kombinasyonları

Eclipse Premium zemin kaplama malzemesi kendi kataloğunda bulunan 66 renk alternatifi ve diğer premium sınıfı ürünlerle de kombine edilebilmesi ile saha da uygulanırken çok sayıda tema oluştuma imkanını mimarlara sağlamaktadır. Hem tasarım hem de memnuniyet olarak kullanıcıyı en üst seviyede tatmin eder.

Eclise Premium, Premium multi-solution ürünleri ve aksesuarları ile daha üst seviye de koordine edilip ileri tasarımlarda da kullanılabilir. Üretim teknolojisi sebebiyle kolay aşınmaz uzun ömürlü kullanım garantisi sunar. Eclipse premium zemin kaplama malzemesi kendi sınıfındaki benzer ürünlere göre daha uygun uygulama maliyetine sahiptir. Eclipse premium bakımı kolay bir ürün olduğu için; hem uygulama hem bakım maliyetleri ile kullanıcısının dostudur.

Eclipse Premium Bakım Kolaylığı

Eclipse Premium  ömür boyu cila gerektirmez bu sebeple uygun maliyetli bakım sunar. Aşınma ve leke tutmaya dayanıklılığı ile bakım periyodu kullanıcıyı rahatlatır.

Eclipse Premium zemin kaplama malzemesi okul, hastane, devler kurumları ve endüstriyel merkezlerde uzun ömürlü kullanım ve dayanıklılık sunar.

003 Eclipse
004 Eclipse
005 Eclipse
006 Eclipse
007 Eclipse
008 Eclipse
009 Eclipse
010 Eclipse
011 Eclipse
012 Eclipse
014 Eclipse
016 Eclipse
018 Eclipse
026 Eclipse
036 Eclipse
055 Eclipse
056 Eclipse
059 Eclipse
062 Eclipse
065 Eclipse
067 Eclipse