Menü Kapat

IQ Eminent

IQ Eminent Zemin Kaplama Özellikleri

Zemin kaplama teknolojileri arasında oldukça geniş bir alana sahip olan IQ Eminent kaplaması, yoğun kullanım odaklı olan hemen her yerde kullanılmaktadır. Buna ek olarak okul ve hastane gibi alanlarında dekorasyonu için mimarlara büyük olanak tanınmaktadır. Bu malzemenin sahip olduğu renk ve desen seçenekleri piyasanın en geniş dekorlu zemin kaplama işlemlerine olanak vermektedir. Üç boyutlu desenlere sahip olan malzeme her renginde farklı duyguları çağrıştırarak ortam huzurunu yükseltmektedir.

Zemin kaplama konusunda IQ Eminent oldukça başarılı bir üründür. Kaliteyi ve ekonomik kullanımı bir arada sunan ürün, uzun süreli ekonomik varlığı ortaya koymaktadır.

IQ Eminent Zemin Kaplama

IQ Eminenet zemin kaplama ürününün en büyük artısı diğer rakiplerine nazaran çok daha fazla seçeneğe sahip olmasıdır. Bu seçenek bolluğu sayesinde ortamlarda yakalanması amaçlanan dekoratif birlik büyük olanaklar sunmaktadır. Desenlerin ayrıntı barındırması sağlamlık yönünden eksik olmalarına yol açmamaktadır. Aksine birçok zemin kaplama teknolojisine göre daha dayanıklıdır.

IQ Eminent kaplamasının devamlı ihtiyacı yoktur. Bu nedenle bir kere para verdikten sonra tekrar durmadan müdahale etmenize gerek kalmaz. Kayganlık açısından da oldukça yüksek bir performans sergilemektedir. Hemen her türlü ayakkabı tabanını su olsa dahi tutan bir kaplamadır. IQ Eminent zemin kaplama ile güvenli ve seri bir zemine sahip olabilirsiniz. Beklentilerinizi tamamen yükseltin emin olun bu malzeme sizi karşılayacak!

071 IQ Eminent
072 IQ Eminent
073 IQ Eminent
074 IQ Eminent
0075 IQ Eminent
076 IQ Eminent
077 IQ Eminent
078 IQ Eminent
079 IQ Eminent
080 IQ Eminent
081 IQ Eminent
082 IQ Eminent
083 IQ Eminent
084 IQ Eminent
085 IQ Eminent
086 IQ Eminent
087 IQ Eminent
088 IQ Eminent
089 IQ Eminent
090 IQ Eminent
091 IQ Eminent
092 IQ Eminent
093 IQ Eminent
094 IQ Eminent
095 IQ Eminent
096 IQ Eminent
Wolflor Zemin Kaplama