Menü Kapat

Optic Candy

Optik Candy Zemin Döşeme Özellikleri

Zemin döşeme denildiğinde akıllara gelen ilk ürünlerden biri olan Optik Candy zemin döşeme ürünleri temel beklentilerinizin tamamını karşılayacak yetiye sahiptir. Kolay montaj edilir ve sonrasında temizliği de bir hayli kolaydır. Opak Candy zemin döşeme ürünleri sayesinde hemen her türlü alanda zemin güvenliği konusunda sorun yaşamadan başarıya ulaşabilirsiniz. Optik zemin döşeme teknolojileri oldukça pratik ve kullanışlıdır.

Zemin döşeme ürünleri arasında yer alan bu malzeme temel yapısı itibariyle kaymaz. Temizliği kolaydır ve diğer zemin döşeme ürünlerinden ayrılarak sulu temizliğe ihtiyaç duymaz. Kiri üzerinde barındırmadığı gibi lekeyi de çekmeyerek düzenli temizlik işlemi gerektirmez. Kısacası uzun süreli ancak az bakımlı bir kullanıma ortaktır.

Optik Candy Zemin Döşeme

Zemin döşeme teknikleri arasında en yaygın olanı temizlikçi mantığıdır. Zeminin zerre ihtimalle temizlenmesi ve ardından havada bulunan toz zerrecikleri alana yayılmadan malzemenin uygulanması kalıcı zemin şartlarının sağlanmasına olanak sağlayacaktır. Kolay ve uzun vadede bakım gerektirmeyen bir zemin kaplaması istiyorsanız Optik Candy zemin kaplama ürünleri tam size göre.

Optik Candy zemin kaplama teknolojileri hemen her türlü zeminde kullanılabilir. Sıvı ile temasında hiçbir sorun olmayan bu uygulamada; dayanıklılık ve uzun süreli kullanım ön planda yer almaktadır. Bu nedenle genellikle endüstriyel alanların dekoratif olması gereken sahalarında zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır. Kalıcı ve dayanıklı bir yapı arıyorsanız tam olarak doğru ürünü inceliyorsunuz.

 

007

014
015
018
019
022
023
024
025
026
039
040
041

042