Menü Kapat

Stella Nature

Stella Nature Zemin Kaplama Malzemesi

Stella Nature zemin kaplama malzemesi premium seri sertifikasına sahip bir üründür. Düşük bakın ve uygulama maliyeti, kullanım alanı alternatifleri ile kullanıcı dostudur.

Stellla Nature rulo ve karo şeklinde uygulanabilirliği, birçok renk seçeneği ve antibakteriyel özeliği ile  mimarların tercihinde yer almaktadır. Mat renklerden canlı ve modern tasarımlara kadar birçok uygulama kombinasyonuylada tasarım özgürlüğü sağlar.

Stella Nature Sertifikalı Üretilir

Stella Nature zemin kaplama malzemesi üretiminde ISO 9001 sertifikasına, tesis yapısı olarakta ISO 14001 sertifikasına sahiptir. Kaliteli ve güvenli üretilir. Stella Nature anti-statik, akustik ve antibakteriyel yapıdadır. Eğitim kurumları, sağlık kurumları, endüstriyel alanlar ve sanayi alanlarında kullanıma uygundur.

Stella Nature zemin kaplama malzemesi mobilya ayakları, sandalye tekerleri gibi dış faktörlere karşı yüksek mukavemetlidir. Yanmaya karşı dayanıklıdır. Kendi aksesuarları birlikte de anti-statik ve akustik kullanım sunar. Stelle Nature rulo uygulama seçeneği ile sınırsızlığı vaat eder.

Stella Nature Güvenlidir

Stella Nature uygulandığı alanda kayme ve düşme risklerini azaltır. Kuru nakım yapılabilir ve ıslak olsa dahi ayakkabı tabanlarını tutar.

Stella Nature zemin kaplama malzemesi darbe emme özelliğiyle ses yalıtımın da üstün başarı sağlar. Gürültü toleransı yüksektir. Esnek yapısı bakım talimatlarına uyulduğu sürece korunur, yırtılmalara maruz kalmaz. Stella Nature doğal yapısı, çeşitli çözüm önerileri, güvenliği ve uygun maliyeti ile kullanıcısının dostudur.

001 Stella Nature
002 Stella Nature
003 Stella Nature
004 Stella Nature
005 Stella Nature
006 Stella Nature
007 Stella Nature
008 Stella Nature
009 Stella Nature
010 Stella Nature
011 Stella Nature
012 Stella Nature
013 Stella Nature
014 Stella Nature
015 Stella Nature
016 Stella Nature
017 Stella Nature
018 Stella Nature
019 Stella Nature
İstanbul PVC Zemin Kaplama