Menü Kapat

Standard Plus

Standart Plus Zemin Kaplama Malzemesi

Standart Plus zemin kaplama malzemesi homojen yapıda, kolay taşınabilir, farklı seçeneklerle uygulanabilirliğe sahip, çeşitli renkleriyle modern tasarımlara iniz veren bir zemin kaplama malzemesidir.

Standart Plus ürünü yaşam yoğunluğu yüksek kompleksler için tasarlanmıştır. Marketlerden endüstriyel tesislere; okullardan sağlık kuruluşlarına kadar birçok alanda tercih edilmektedir.

Standart Plus Zemin Kaplaması ile Yönlü Desenler

Standart Plus zemin kaplama malzemesi yönlü desenlere sahip bir üründür. Yönlü desenlerin kazandırdığı dinamik duruş; kataloğundaki 22 renk seçeneği ile birleştiğinde etkin, modern ve güçlü tasarımlara imkan verir.

Standart Plus karo ve rulo şeklinde uygulanabilir; ürün bünyesinde 1,5 mm ve 2 mm olarak iki farklı kalınlıkta uygulama seçeneği sunarak nakil ve uygulama kolaylığı sağlamaktadır.Standart Plus zemin kaplaması yenilenmiş renk kataloğundaki klasik çizgilerle ortamınıza sadelik ve rahatlık katar.

Standart Plus Zemin Kaplaması Bakımı

Standart plus zemin kaplama malzemesi uygulandıktan sonra cila gerektirmez, rengi solmaz, bakım talimatlarına uyulduğu sürece esneme ve yırtılma gibi şekil bozukluları göstermez. Standart Plus zemin kaplama malzemesi temelde kolay kullanıma odaklı olarak üretilmiştir. Kolay ve yapıcı bir zemin için taleplerinizin tamamını bir yere yazın. Sonrasında bu malzemenin özelliklerini gözünüzün önünden geçirin. Bu malzemenin yapısı temel bir zeminden beklenilenlerin tamamını bir arada sunmaktadır.

Zemin kaplama sektörünün en iyileri arasında yer alan ayrıcalıklı bir malzemedir. Bu nedenle hemen her türlü kullanıma hitap eder.

Plus 182
Plus 183
Plus 184
Plus 185
Plus 189
Plus 194
Plus 221
Plus 222
Plus 223
Plus 224
Plus 225
Plus 226
Plus 227
Plus 228
Plus 229
Plus 230