Menü Kapat

Homojen Pvc Yer Döşemesi

Hastane Yer Döşemesi

Pvc zemin kaplama sistemleri birçok renk ve desen çeşitliliği sunan bir zemin kaplama sistemidir. Bu özelliği sayesinde birçok yapıda sadece bu özelliğinden dolayı da kullanılır renk ve desen çeşitliliği sayesinde mimarlar iç mimaride bu ürünün çeşitliliğinden faydalanır ve mekan içi görselliğe zenginlik katarlar. Kimyasal maddelere karşı dirençlidir yapısında insanlara ve çevreye zarar verecek etmenler bulundurmaz Antistatik ve Antibakteriyel bir Malzemedir…

25.116/A10 Bayındırlık Poz Bilgileri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından belirlenen Bayındırlık pozları, kamuya ait binaların yeniden yapılması veya tadilatı gibi durumlarda tercih edilen malzemelerin uygunluk durumlarını belirlemede kullanılan bir nevi kodlama sistemidir. Şartnameyi hazırlarken kullanılır.

HOMOJEN Pvc zemin Malzemesi Hijyenik olduğu için hastane zemin kaplamada vazgeçilmez yer kaplama ürünüdür. antibakteriyeldir leke tutmayan kep yastıklı veya düz süpürgelik uygulaması yapılan bir üründür.pvc esaslıdır kalınlığı 2mm genişliği 2 metredir 60*60 karolarıda bulunmaktadır.antistatik özellikleriyle bayındırlık pozlarına uygun karo ve rolu ürünlerdir.Homojen PVC yer döşemesi cila gerektirmez kolay temizlenebilen, Antistatik,antibakteriyel yer döşemesidir.Hastanelerde ameliyathane odalarında genellikle pvc kaplama tercih edilir sebebi ise antistatik özelliği olması insan vücudundaki elektrik akımını toprağa ileten bir üründür.

Wolflor Zemin Kaplama