Menü Kapat

Primo Premium

Primo Premium Zemin Kaplama Malzemesi

Primo premium farklı boyutlarda uygulanabilirliği ve yönsüz serbest desenleri ile ağır endüstriyel sahalardan; ev ortamlarına kadar ki alanlarda,  zemin kaplaması olarak kullanılabilmektedir. Dayanıklılığı ve sınırsızlığı isminde olduğu gibi premium seviyede olan ürün; farklı modelleri ile hijyenik, anti-statik veya akustik seçeneklerle sunuluyor. Kaliteli zemin kaplama ürünü dayanıklılığından da pay vermiyor.

Primo Premium Zemin Kaplaması Uygulaması

Primo Premium zemin kaplama malzemesi geniş ve güncel renk seçenekleri ve hem rulo hem de karo boyutlarında uygulanmasıyla farklı tasarımlara imkân sağlıyor. Primo Premium zemin kaplama malzemesi karo boyut ve renk seçeneklerinin kombinasyonları ile spor salonlarında, okullarda ve kullanıldığı diğer kurumlarda eğlenceli tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Primo Premium zemin kaplama malzemesi çevre dostu organik üretimi ile daha az kimyasal maddeyi uygulandığı ortama bırakıyor ve böylelikle yaşam kalitesini de yükseltiyor. Özellikle okul, yaşlı bakım merkezleri, spor salonları gibi sağlık riski götürmeyen sahalarda bu yönüyle tercih ediliyor. Kaymaz yapısı ile ağır iş sahalarında iş kazası riskini düşürmesi de diğer bir artısı.

Primo Premium Zemin Kaplama Malzemesi Tasarruflu

Primo Premium uygulandıktan sonra ömür boyu cila gerektirmiyor. Cila ihtiyacı olmayışı aşınma riskini de düşürüyor, ucuz temizlik sağlıyor. Profesyonel iş sahalarında yaşam unsurlarının yoğun olduğu alanlarda; güven, hijyen, kalite ve çeşitliliği birlikte sunan Primo Premium zemim kaplama malzemesi tasarruflu, çevre dostu ve güvenli geleceği vaat ediyor.

651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666